foundation6 (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
