foundation6 (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
