foundation6 (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
