foundation6 (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
