foundation6 (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
