foundation6 (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
