foundation6 (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date
