foundation6 (8.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
