foundation6 (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
