foundation6 (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
