Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Anchor
ar: المرساة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Medium
ar: متوسط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Offset
ar: الإزاحة
