Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Medium
cy: Canolig

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Offset
cy: Ongli
