Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Anchor
hr: Sidro

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Medium
hr: Srednji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Threshold
hr: Prag
