Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Anchor
sk: Kotva

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Medium
sk: Stredná

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Offset
sk: Ofset

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy
