Foundation Anchor Menu Block (1.1.11) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Medium
ro: Mediu

en: Navigation
ro: Navigator

en: Threshold
ro: Prag

en: Offset
ro: Decalaj
