Foundation Anchor Menu Block (1.1.11) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு
