Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Anchor
fr: Ancre

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Linear
fr: Linéaire

en: Medium
fr: Moyen

en: Threshold
fr: Seuil

en: Offset
fr: Décalage
