Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Threshold
lt: Slenkstis
