Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Linear
uk: Лінійне

en: Medium
uk: Середній

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Threshold
uk: Поріг

en: Offset
uk: Зміщення

en: Additional classes
uk: Додаткові класи

en: Swing
uk: Свінг

en: Menu orientation
uk: Орієнтація меню

en: Animation duration
uk: Тривалість анімації
