Foundation Anchor Menu Block (1.1.13) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Anchor
ast: Anclax

en: Medium
ast: Mediu

en: Navigation
ast: Navegación
