Foundation Anchor Menu Block (1.1.13) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Anchor
da: Anker

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Offset
da: Forskydning
