Foundation Anchor Menu Block (1.1.13) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Swing
fi: Keinu
