Foundation Anchor Menu Block (1.1.13) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Medium
tr: Orta

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Threshold
tr: Eşik

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
