Foundation Anchor Menu Block (1.1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Navigation
kk: Навигация
