Foundation Anchor Menu Block (1.1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Anchor
id: Jangkar

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Medium
id: Sedang

en: Navigation
id: Navigasi

en: Offset
id: Letak
