Foundation Anchor Menu Block (1.1.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Anchor
ja: アンカー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Medium
ja: 中程度

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Threshold
ja: しきい値

en: Offset
ja: オフセット
