Foundation Anchor Menu Block (1.1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
