Foundation Anchor Menu Block (1.1.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Anchor
fa: لنگر

en: ID
fa: هویت

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Medium
fa: متوسط

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Offset
fa: جابجایی
