Foundation Anchor Menu Block (1.1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: ID
th: ไอดี

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Navigation
th: นำทาง
