Foundation Anchor Menu Block (1.1.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Default
de: Standard

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Anchor
de: Ankerpunkt

en: Vertical
de: Vertikal

en: Medium
de: Mittel

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Offset
de: Versatz

en: Additional classes
de: Zusätzliche Klassen (class="...")

en: Menu Orientation
de: Menüausrichtung
