Foundation Anchor Menu Block (1.1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Anchor
gl: Áncora

en: Medium
gl: Medio

en: Navigation
gl: Navegación

en: Threshold
gl: Umbral

en: Offset
gl: Desprazamento
