Foundation Anchor Menu Block (1.1.7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Medium
jv: Sedheng

en: Navigation
jv: Navigasi
