Foundation Anchor Menu Block (1.1.8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Anchor
ka: ბმული

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Medium
ka: საშუალო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
