Foundation Anchor Menu Block (1.1.8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Navigation
km: ការ​រុករក
