Foundation Anchor Menu Block (1.1.8) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Anchor
nl: Anker

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Threshold
nl: Drempelwaarde
