Foundation Anchor Menu Block (1.1.8) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Linear
pl: Liniowy

en: Medium
pl: Średnie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Threshold
pl: Próg

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Additional classes
pl: Dodatkowe klasy
