Foundation Anchor Menu Block (1.1.9) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Anchor
az: Lövbər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Medium
az: Orta

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Offset
az: Ofset
