Foundation Anchor Menu Block (1.1.9) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Anchor
sv: Ankare

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Medium
sv: Mellan

en: Navigation
sv: Navigering

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Offset
sv: Kompensera
