Foundation Anchor Menu Block (1.1.9) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Medium
vi: Vừa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Offset
vi: Độ dịch
