Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Other
ca: Altres

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries
