Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Other
cs: Jiné

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky
