Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Other
da: Anden

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade
