Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Other
de: Weitere

en: medium
de: mittel

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter
