Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Other
fi: Muu

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet
