Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Other
jv: Liyané

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
