Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Other
nl: Andere

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs
