Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
es: Ruta de navegación

en: Other
es: Otro(s)

en: medium
es: medio

en: small
es: pequeño

en: large
es: grande

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias
