Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Other
fr: Autre

en: medium
fr: modéré

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires
