Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Other
hu: Egyéb

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek
