Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Other
id: Lainnya

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
